Opis
Povrh prelepog zaliva, usred borove šume, smešten je hotel Alexander the Great. Hotel je omiljeno mesto za odmor mnogih turista što zbog odlične pozicije, što zbog odlične usluge. Hotel se nalazi na jednoj od najlepših plaža na Halkidikiju, do koje se spuštate stepenicama ili liftom (samo za goste hotela). Hotel se nalazi oko dva kilometra od mesta Kriopigi i sadrži lobby, recepciju, WIFI Internet u javnim delovima hotela, glavni restoran, "a la carte" restoran, tavernu na otvorenom, kafe, salu za konferencije, mini market, suvenirnicu, bar na terasi koja gleda na more, vrt, bazen sa delom za decu, bar kraj bazena, animaciju i zabavu, terene za tenis (uz doplatu na licu mesta), odbojku na plaži, stoni tenis, punkt za sportove na vodi, parking, iznajmljivanje automobila i bicikla... Suncobrani i ležaljke oko bazena su uključeni u cenu, a na plaži se doplaćuju. Sve sobe hotela potpuno su renovirane 2003. godine i imaju kupatilo sa fenom za kosu, balkon/terasu, klima uređaj, telefonsku liniju, muzički uredjaj, SAT TV, krevetac (na upit, bez doplate), pristup internetu (uz doplatu na licu mesta) i sef.
Ishrana je na bazi polupansiona, po principu samoposluživanja (švedski sto).
GPS KOORDINATE: 40.052158, 23.468471
Opis smeštaja
Opis smeštaja:
Jednokrevetna soba pogled bašta: nalazi se u glavnoj zgradi, s pogledom na more ili vrtove, obično se dvokrevetna soba koristi kao jednokrevetna, mini bar se plaća na recepciji, sef se plaća na recepciji i iznosi oko 2-3 eur/dan, WIFI se plaća na recepciji.
Standard soba pogled more: oko 22m2, renovirana 2017 godine, ima francuski ležaj, balkon sa pogledom na more, mini bar se plaća na recepciji, sef se plaća na recepciji i iznosi oko 2-3 eur/dan, WIFI se plaća na recepciji.
Standard soba pogled bašta: nalazi se u glavnoj zgradi, ima pogled na baštu, namenjena za 2-3 osobe (manji bračni krevet i pomoćni ležaj), mini bar se plaća na recepciji, sef se plaća na recepciji i iznosi oko 2-3 eur/dan, WIFI se plaća na recepciji.
Standard soba bočni pogled more: oko 30m2, renovirana 2017 godine, ima bračni krevet i sofu za treću osobu, balkon, mini bar se plaća na recepciji, sef se plaća na recepciji i iznosi oko 2-3 eur/dan, WIFI se plaća na recepciji.
Cenovnik
Unesite početak usluge (check in), broj noćenja (nights), broj odraslih (adults), broj dece (children) i godine dece.
Pritiskom na Search prikazaće vam se raspoložive sobe sa cenama
Uslovi plaćanja